Mesaj public:

avatar deep-blue-eyes: Neata buna si o zi placuta sa aveti.soare2.

Forumul Bestwap
Topicul: Gangstar vegas free

raspunsuri: 6 | vizualizari: 61 | abonati: 4
membri respondenti: 2
cod link direct: [topic=69553]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

andrei_
Salutare. Probabil foarte multi sunteți încântați de jocul celor de la Gameloft, Gangstar Vegas, care pare a fi cel mai bun joc de acțiune, curse, de pe Android. Dar din păcate, Gameloft oferă doar o parte din joc `free`, in rest ca sa puteți juca, trebuie sa plătiți sau sa faceți multe misiuni, care devin plictisitoare si nu au legătură cu povestea jocului.
06.08.2016, 12:54:51

andrei_
Din fericire, au apărut pe internet diverse modalități, prin care ne putem bucura de joc, gratis. Mai jos o sa va arat una dintre metode:
06.08.2016, 12:56:14
andrei_
1. Instalați jocul original de pe Google Play.
2. Intrați in telefon, Manager Fișiere - Android - Obb.
3. După ce intrați pe Obb, o sa va apară numele fișierului, ceva de genul Com.Gameloft.android etc, e un fișier mai lung. Dați pe redenumire iar la sfârșit puneți cifra 1, atât. Atenție, doar la sfârșit, nu ștergeți, sau adăugați ceva in plus in momentul editării.

06.08.2016, 13:00:25
andrei_
4. După ce redenumiti numele jocului din Obb, pur si simplu intrați pe meniu si dezinstalati aplicația.
5. Intrați pe Google iar la căutare scrieți `Gangstar Vegas Unlimited`. Apoi, atenție, accesați al ll-lea site care apare la rezultate.
6. Intrați pe site-ul respectiv, aveți undeva jos, Download Now, dați click, apoi alegeți Download Apk File [Mod], are 19 Mb.

06.08.2016, 13:06:21
andrei_
7. După ce instalați fișierul respectiv, intrați din nou in Manager Fișiere - Android - Obb si redenumiti înapoi fișierul (despre care v-am spus la punctul 3), adică scoateți acel 1 pe care l-ați scris la sfârșit.
8. Deschideți aplicația si gata, puteți juca fara probleme.

06.08.2016, 13:09:42
andrei_
Nu uitați sa opriti conexiunea la internet in timp ce va jucați!
06.08.2016, 13:12:22
alecs
Prostiile astea se lasa cel mai mult cu contul suspendat si/sau banat. Eu nu fac din astea... Sincer,pe Ganstar am King 25 si VIP gratis permanent primit cadou de craciun prin anul 2014 cred. Jocul nu l-am mai jucat de mult... Am toate hainele,masinile,am facut toate misiunile si ajungi in impasul sa nu mai ce face in joc.
17.07.2017, 12:17:36

1/1
Acasa

Forum»Telefonie mobila»Jocuri si programe»Gangstar vegas free