Mesaj public:

avatar danezu_studio: neatza all.o fata sa vorbim?

Forumul Bestwap
Topicul: Descriere aplicaţii android

ultima pagina»

raspunsuri: 12 | vizualizari: 130 | abonati: 6
membri respondenti: 5
cod link direct: [topic=64455]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

astral
Aici puteţi descrie si recomanda aplicaţii si jocuri în sistemul de operare Android care vi se par interesante, si le aveti pe telefonul sau tableta voastră! Specificaţi vă rog si ce telefon/ tabletă aveti, mărimea respectivei aplicaţii, erorile care apar, precum si calitătile acesteia!
29.01.2013, 01:58:36

astral
Mulţi întreabă ce aplicaţii/jocuri Android putem să le recomandam! Nu putem decât să le descriem ce aplicaţii si jocuri am descărcat noi si cum le apreciem si de ce! Putem să facem fiecare si un top al celor mai interesante si cele mai utile aplicaţii!
29.01.2013, 02:03:16
astral
Am un Samsung Galaxi mini si în familie un Alcatel One Touch si o tabletă Allwiew dual core. Pe toate am încercat Opera mini 7.5.31657 si mie mi s-a părut a fii cea mai bună pentru .bestwap. (doar că nu rulează emoţiile), navigare multiplă pe internet, Facebook, etc. se mişcă bine, economiseşte traficul de internet, are setări multiple si foarte bune!
29.01.2013, 02:29:14
astral
Aplicaţia descrisă mai sus se numeşte «Opera Mini web browser» se găseşte gratuit în Play Magazin are o mărime de 1,59 MO, si nu dă erori (ori foarte rar) pe browserele încercate ori la cei care le-am mai recomandat această aplicaţie! Se poate muta atât în telefon cât si în microcard ori alte extensii!
29.01.2013, 02:45:16
astral
Aplicaţii utile pentru functionarea telefonului/tabletei: 1.«Easy History Cleaner»; mărime 1,13 M.O. Această aplicaţie sterge toate «reziduurile» (cache&history) care rămân in urma folosirii aplicaţiilor! Are în setări posibilitatea (foarte utilă) de «remember» (să-ti amintească) să ştergi acele reziduuri din telefon sau tabletă care îti pot încărca memoria browser-ului. Se poate descărca gratuit de pe Magazinul Android (Google Play).
31.01.2013, 06:42:36
astral
2. «Internet Accelerator» versiunea 1.1. Mărime 1,44 M.O. se poate descarcă gratuit de pe market. 3. «Gauge Battery Widget» 1,77 M.O. Îti indică exact în bara de stare câtă energie mai ai în acumulator, dacă deschizi aplicaţia îti indică starea bateriei, ce a consumat-o, cât timp (aproximativ) mai ai până necesită reîncărcare.
01.02.2013, 00:02:07
ciprian1982
viber si tango voice si video call prin wifi
09.09.2013, 14:08:43
bucuresteanu80
WhatsApp Tango si Viber. Cele mai bune aplicatii pentru comunicare.
16.02.2014, 17:57:48
ionutzz00
am un samsung s4 si orice joc sau aplicatie dupa play store imi merge e foarte bine ca sa aveti descarcat si un antivirus :) recomand sa nu se descarce jocurile in limba romana :) in rest merge ok, cine are s4 poate sa upgradeze android dupa tel e gratis si e ok,pana acum am facut de 3 ori si mereu vine cu ceva nou , ultimul upgrade care il am la s4 a venit cu un program care te ajuta sa iti securizezi tel in caz de furt , s4 si.s5 pot spune ca sunt tel cele mai bune dupa piata la ora actuala s
09.09.2014, 16:11:17
ionutzz00
i foarte usor de umblat
09.09.2014, 16:11:17

inainte»
1/2
Acasa

Forum»Telefonie mobila»Jocuri si programe»Descriere aplicaţii android