Mesaj public:

avatar bella-dulcyka: NEATA IUBIRE.caf. TE IUBESC IUBITUL MEU FRUMOS.pup22.poze noi.ll.

Forumul Bestwap
Topicul: Jocul de poker

raspunsuri: 5 | vizualizari: 51 | abonati: 2
membri respondenti: 4
cod link direct: [topic=64020]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

pokerstars
Jocul de poker este de departe cel mai raspandit si indragit joc de carti de pe planeta, texas holdem fiind de departe cea mai raspandita versiune.
01.12.2012, 09:31:37

pokerstars
Inca de la aparitie , jocul de poker s-a raspandit in toata lumea , intr-un ritm extraordinar. De-a lungul timpului, au aparut o serie de varietati de poker, cele mai cunocute fiind Omaha, 5Draw, 7 Stud, si, binenteles, Texas hold’em. In prezent, jocul de poker a devenit o mare si extrem de profitabila industrie; anual veniturile generate de poker ajungand la miliarde de dolari; pe plan international, cel mai bun port drapel dupa cum bine stiti este Daniel Negreanu, marele nostru campion.
01.12.2012, 09:31:53
pokerstars
ce parere aveti despre acest joc (devenind sport) , jucati acest joc, si unde?? ati castigat vreodata bani din urma acestui joc??
01.12.2012, 09:33:51
raluca_simona
.lol. Da, joc si chiar imi place, dar nu prea castig.s. .poker. Da, bani am castigat, dar doar pentru ca am fost lasata sa castig...:D
06.01.2013, 13:36:27
sahist
Am jucat...si bani am castigat de la aparate,jucand poker! .s.
02.07.2013, 20:49:44
necuvinte
.poker.am jucat la aparate si numai ros /negru am vazut o perioada din viata.lol10.
02.07.2013, 20:52:14

1/1
Acasa

Forum»Sport»Alte sporturi»Jocul de poker

sus
facebook youtube
bestwap
In Spania, cei 22 de jucatori isi fac semnul crucii cand intra pe teren. Daca ar functiona, atunci toate meciurile ar trebui sa se termine egal. (Johan Cruyff)