Mesaj public:

avatar petrus92: Buna dimineata ce dna domnisoara cu Chef vrea sa vbim.pupi.dau si paro cn vrea.ast pm.pup1.

Forumul Bestwap
Topicul: Gimnastica

raspunsuri: 9 | vizualizari: 67 | abonati: 2
membri respondenti: 4
cod link direct: [topic=62899]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 1 | 0 | 0

alint
Ce parere aveti, rezistam in primele trei locuri din lume, impreuna cu SUA, Rusia, si poate China?
08.08.2012, 00:45:38

alecsandru_stef
Nu cred.
11.08.2012, 20:59:21
alint
Hai, ca la echipe am iesit pe locul 3, dupa SUA si Rusia! Totusi, am depasit China. Si toata Europa.
11.08.2012, 22:56:52
alecsandru_stef
Fata de precedentele editii ale Jocurilor Olimpice suntem putin in regres, parerea mea.()
06.09.2012, 22:09:14
alint
asa e, dar putea fi mult mai rau, la ce conditii avem noi, fata de SUA, Rusia, China, si multe alte tari. Fetele alea dau tot ce pot ele, dar daca nu se investeste si un ban serios, e chiar un miracol ca reusim sa fim si pe locul 3.
08.09.2012, 01:08:59
lorelei
Da, rezistam, conditiile n-au influentat in asa masura performanta fetelor noastre.
09.09.2012, 19:15:34
alint
e trist ce se arata la tv in ultimele zile, ca Floarea Leonida se prostitueaza in Germania. Nu o fi fost ea cea mai buna, dar a participat la Olimpiada si a reprezentat Romania... Ca de multe ori, asa-zisi reporteri s-au dus la usa parintilor ei sa zgandare, tatal era rusinat si zicea ca or sa se mute din cartier. cate probleme or avea si sportivii, si pe noi ne preocupa de ce sunt pe locul 3 si nu pe primul din lume...
10.09.2012, 00:53:53
alint
unii sunt mai norocosi, daca au avut performante si au castigat premii importante, au renta viagera, pt toata viata. si nu e o suma mica. dar nu sunt multi... oricum, bine ca e si asta. Putini stiu ca renta viagera a fost introdusa de Crin Antonescu, pe cand era ministrul tineretului si sportului, in guvernul CDR. Eh, timpul a trecut, si nu ne mai amintim decat ce a facut Monica Iacob-Ridzi si Elena Udrea pt tineret si sport...sau nici asta nu mai vrem sa ne amintim..asa, ca sa pastram proportia
10.09.2012, 01:03:16
sandy2
Dati o nota pentru Floarea Leonida.A fost printre cele bune.Ne-am mandrit cu ea o tara.Ma intreb,o tara nu o poate ajuta.Tatal ei de ce sa ii fie rusine?Sa ii fie rusine tari,conducatorilor ce spun ca fac,lor sa le fie nu tatalui acestei fete,ce a educat-o cat a putut.Statul cat investeste in copii tari?Cine se zbate pentru ei?Cine ii ajuta cand trec de portile casei in institutile statului.Nimeni nu cunoaste cuvantul amar,,am o fata prostituata,si a fost cea mai buna,,sunt ale noastre,copilasi
11.12.2012, 09:47:21
sandy2
...nevinovati.Copii buni ce alti fac bani grei cu niste minti agere de copii.Sa mai fim pe locul 3 in conditile in care se lucreaza nu stiu.Antrenorii romani sunt peste hotare,ne ia locul si medalile,cu alte gimnaste.Se va mai naste o Nadia?O Teodora Ungureanu,o Bela sau Marta?Poate da poate nu.Ambitia de a fi cel mai bun printre.stelute.gimnastici romanesti e lucru mare.
11.12.2012, 09:52:02

1/1
Acasa

Forum»Sport»Alte sporturi»Gimnastica

sus
facebook youtube
bestwap
In Spania, cei 22 de jucatori isi fac semnul crucii cand intra pe teren. Daca ar functiona, atunci toate meciurile ar trebui sa se termine egal. (Johan Cruyff)