Mesaj public:

avatar alyona: Mai baieti sexul se face real nu in pm sau la telefon asta se cheama onanism.s.

Forumul Bestwap
Topicul: Poezii

«prima pagina |

raspunsuri: 194 | vizualizari: 390 | abonati: 14
membri respondenti: 8
cod link direct: [topic=69719]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 2 | 1 | 16

tazz
Numai tu
imagine
descarca
26.06.2019, 18:21:54
tazz
Eu mama nu caut nimic Boala ma trage-n jos, Doar sa-ti fiu tie de folos Doar ce-i frumos... Nimeni nu poate fi ca tine Esti mama mea, Stiu ca infrunti pe orisicine Si nu esti rea... Eu te iubesc copil fiind Numai pe tine, O viata te tii de cuvant Mama, doar pentru mine... Tanasa Vasile - Mama mea
imagine
descarca
30.06.2019, 20:14:40
tazz
Minune cu ochi caprui Te-am intalnit prima oara, Inima-mi zvacnea hai hui Surasu-ti de domnisoara... Eu te-as fi luat de mana Contopiti cumva in hora, Insa gandul ma indemna Sa fii tu a mamii nora... Doamne ce ne-am fi iubit Lumea sa ne vada-n zare, Din zi pana-n asfintit Eu la tine, la picioare... Tanasa Vasile - Iubire
05.07.2019, 18:05:55
tazz
E miros de iasomie De la tine tu iubito, Aş mai vrea sa îți spun ție Eşti persoana ce-am dorit-o... Cu mireasma ta iubito Te rog să mă porți în vis, Nu aş vrea să dau din gene Doar să fiu în paradis... Doar tu ştii ca îmi eşti dragă Drag iți sunt şi eu, Te iubesc si fară şagă Vreau să-mi fii mereu... Tanasa Vasile - Iubita mea dragă
imagine
descarca
13.07.2019, 17:45:35
tazz
Nu, nu vreau nimic de la tine Ci doar iubire, Speranţa-mi că-mi va fi mai bine Şi multă pasiune... Şi aş mai vrea cumva ceva Dragoste multă, Şi să nu-ntrebe nimenea Pană la nuntă... Aşa să fim noi amândoi Şi pentru lume totul, Iubirea să curgă şiroi Unul langă altul... Tanasa Vasile - Iubirea mea
imagine
descarca
20.07.2019, 18:23:41

«inapoi |
20/20
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Versuri - creatii proprii»Poezii