Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Hrana pentru suflet

«prima pagina |

raspunsuri: 1608 | vizualizari: 2615 | abonati: 11
membri respondenti: 61
cod link direct: [topic=40961]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 4 | 2 | 5

claudiu48
mea ,.........,slava,slava,slava,slava domnului nostru Isus Hristos,.......,
07.07.2021, 13:04:53
claudiu48
Cu mult drag o mangaiere daca ascultati....https://www.youtube.com/watch?v=-7JN1tmOMoY.......,cu mult drag ,multa sanatate ,eu de doua ori l-am intalnit........,,
27.07.2021, 22:12:39
claudiu48
V-a scriu hrana pentru sufletul unui barbat si unei femei ,pentru familie ,cei in masura vor intelege......Ca-mi stii gandul ,o doamne Isuse,/De ti-as fi un pieptar drag,/Pieptarul tau ti l-as peticii,/Si l-as pune pe perechea,/Si cu drag l-as curatii,......,inca o frantura din versurile bunicului,.......,Slava,slava,slava ,slava domnului nostru Isus Hristos !!!!!,......,.
01.08.2021, 10:00:55
claudiu48
Astazi de ziua crucii a trebuit sa am facut Toiagul cu care voi binecuvanta poporul in domnul Isus Hristos, Dumnezeul nostru si tatal nostru....,cu dragoste si cu mare iubire..., Toiagul are 8 cruci ce reprezinta pe cei 8 salvati la potop prin Noie , sub cruci sunt 12 linii ,ce reprezinta cele 12 semintii...., contine 17 piese lipite ce reprezinta numarul Caii Lactee, locul nostru in univers dat de insusi tatal nostru Dumnezeu.......,Slava,slava,slava,slava domnului nostru Isus Hristos ,Dumnezeu
14.09.2021, 03:56:09
claudiu48
l nostru !!!!!, Mangaietorul, a trebuit sa scrie ca stiti acest lucru minunat.....,Slava domnului nostru Isus Hristos !!!!!.........,
14.09.2021, 03:56:09
claudiu48
Adevarul si Viata sunt domnul slavei Isus Hristos si este in fiecare fiinta si fiecare lucru ,domnul Isus Hristos o poate da o poate lua de la orce fiinta din tot universul .....oare v-a dati seama oricare fiinta ce aveti viata caci existati pe cine defaimati daca pe domnul Isus Hristos ,chiar viata voastra o alungati.....orce fiinta din intreg universul traieste doar prin Isus Hristos .... si o da si o ia cum voieste caci este fiul lui Dumnezeu si este pe tronul tatalui dintotdeauna.......caci
18.09.2021, 09:52:50
claudiu48
sta scris.......Slava,slava,slava,slava domnului nostru Isus Hristos!!!!!.........,
18.09.2021, 09:52:50
claudiu48
Avea un comportament si al are si acum , poporul romanesc, din cele mai vechi timpuri ,toti marii nostri scriitori l-au scris si este preluat chiar din biblie de la proverbe si zicatorii din vechime, si al adoptau in realitate , prin fapte.......fa in asa fel , nu doar cu cei ai tai ,ci chiar cu dusmanul tau sa-si dea seama singur , ca esti bun si dansui rau ,fa-l sa te iubeasca , nu sa te urasca, si atunci, v-a fi bun ca si tine.......,multa sanatate din partea mea .........., Slava ,slava ,sla
12.10.2021, 03:39:11
claudiu48
va domnului nostru Isus Hristos !!!!!..........,
12.10.2021, 03:39:11

«inapoi |
161/161
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Hrana pentru suflet