Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 55844 | vizualizari: 37583 | abonati: 31
membri respondenti: 438
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 11 | 10 | 22

roninul
In continuare,afirma tot felul de inexactități....care de care mai bizare.... Si,un om cu minim de cunoștințe,și-ar da seama de derapajul lui Iliuță cleopa in lumea cunoștințelor.....din punctul meu de vedere,nu e nici o paguba ca ai trecut in lumea umbrelor....si ma refer ca aveai o influența nefasta in jurul tau....oare ce ai făcut bun in viață,pentru omenire,in afara de dezimformare si îndoctrinare negativa??????
21.06.2018, 11:22:51
roninul
Si drept dovada cat de mult iubea acest îndoctrinat religios cleopa oamenii,va dau un citatat cald călduț.....cam ce părere avea el despre oameni.....***** eu sunt prieten numai cu oamenii,voi sectarii nu sunteți oameni. Voi sunteți draci fara de coarne,ca voi căutați sa distrugeți biserica si sa ii rupeți pe oameni de la ea,ca sa ii duceți in iad. Macar dracii au coarne,iar voi nu aveți,desi faceți ca ei*****...., Așa ca,doctore,et company....va dați seama ca un astfel de psihopa
21.06.2018, 11:55:15
roninul
t religios,când primea in audiență lumea la Sihăstria,ca se ducea destula,cam ce spam antisectar făcea acest sarac la minte si cultura....de fapt,nici auditoriul nu era mai breaz....ca cine se aseamănă se aduna.....cleopa era unul din cei mai prolifici vânzători de obiecte religioase,de la cruciulițe,iconițe,pana la cărți.....stiu muieri cate veneau de la Sihăstria cu clanul lor,ca veneau încărcate cu obiecte de cult....dar mai ales cărți.....aveau cate un șifonier de cărți.
roninul
..multe groase....atârnând kg....si preturi pe măsură.....de ce credeți ca era susținut de bor??? Ca aducea bani buni din vânzări.....si făcea bani si cu demagogia......se vede clar,ca lumina zilei,cata cultura avea din discursurile lui.....care lasa de dorit.....
bubucuta
.cli.
azi, 08:11:52

«inapoi |
5585/5585
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie