Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 33339 | vizualizari: 28111 | abonati: 55
membri respondenti: 399
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 10 | 7 | 20

alizeu
Descarca poza si ai rabdare! .w.
azi, 11:03:38
ronina
ce sa fac cu ea ?
azi, 11:12:08
alizeu
De multe ori am patit asta sa iau totul asa cum pare, fara rabdare, la manie, gandind ca eu sunt inteligentul care le stie pe toate! .z.
azi, 11:35:05
alizeu
Exista sau nu exista Dumnezeu? Intrebarea asta poate ca si voi mi-am pus-o de milioane de ori!
azi, 11:45:25
alizeu
Sigur stiu ca exista binele si raul, si te simti Dumnezeieste atunci cand poti face un bine unei persoane, unui biet animal sau chiar unei plante! Nu va mai certati fiindca loc sub soare .soare2. este pentru toata lumea!
azi, 11:57:18
louyss
Dl DAVID stiu teoria dvs; ultima oara,park in 1914 ati asteptat p cineva Daca astia iventau o nava spatiala CREDIBILA si o tehnologie care sa poata afisa o MEGAHOLOGRAMA cu ISUS, p care sa_o proiecteze p cer, v_ar fi bagat la misto ,un fel d APOCALIPSA, prin care sa va determine sa va vindeti TOT si sa va saltati mainile spre cer, SA VA IA ACOLO . Asta s_ar fi intamplat in 2012,k sa corespunda cu \"profetiile\" si calendarul mayas
azi, 12:17:17
louyss
AIA 144000, nu sint din cultul dvs ,nici d la adventisti ., SINT PRIMUL ROD ,SFINTI AI SFINTILOR, CULESI D P TOATA SUPRAFATA PAMINTULUI, din toata ISTORIA UMANITATII . UNII ISI DORM SOMNUL IN TARINA,ACUM
azi, 12:24:17
louyss
Hai sa va ajut eu; APOCALIPSA a luat deja startul si se va intinde p o perioada d sute d ani , NOI santem ,sau facem parte din ULTIMA asa zis GENERATIE , Cititi in DANIEL \" SCOALA SI MANINCA MULTA CARNE\" adik GENERATIA PROSPERITATII sau al doilea BABILON
azi, 12:34:04
louyss
Continiarea, in episoadele urmatoare
azi, 12:50:58
david-mihael
Intrebarea mea era personala,pt dvs ,domnule Louyss,si are un raspuns cu Da sau Nu!Poate nu m-am exprimat bine si repet.CREDETI CA DZEU UMBLA CU JUMATATI DE MASURA?Il PUTETI BANUI PE DZEU CA ASCUNDE CEVA DE OAMENI?DA?....sau ....NU?dvs personal.Cum considerati?.z.
azi, 13:19:19

«inapoi |
3334/3334
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie