Mesaj public:

avatar adelyn_fyn: stelaaa scoatema din lista neagra sa vb

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 47418 | vizualizari: 34781 | abonati: 43
membri respondenti: 420
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 10 | 10 | 22

ivana_
ryder....exact .doh. ! scuzele mele celor care ma citesc !
azi, 20:09:26
ivana_
nu s curioass roni de topicurile tale !
azi, 20:10:09
doctorul
Margarita tu nu stii ce este traditia, dar pt ca fratii tai v-au spalat creerele ataci ortodoxia cu ceea ce stii tu, adica nimic. Tu crezi ca apostolii aveau pergamentele si instrumentele de scris cu ei si notau faptele lui Iisus? Sau plateau scribi care sa-i insoteasca si sa scrie? Biblia a fost scrisa pe baza traditiei, adica a amintirilor despre viata si invatatura lui Iisus Hristos! Dar tu nu stii decat ca ortodoxia duce la pieire si ca voi martorii lui iehova sunteti singura religie adevara
azi, 20:11:57
doctorul
ta! Invata biblia pe baza mintii si puterii tale de intelegete si lasa revistele si cartile care te duc in ereziile! Pune mana pe biblie fara ajutorul instrumentelor pe care ti le dau (onligatoriu) martorii lui iehova si anunta-ms can esti pregatita sa stai in sala regatului cu biblia in mana si cu ochii pe batran nu in revista si la sfarsit sa-i arati in fata congregatiei ca minte si ca loveste plictisit dar discret (sa nu-l vada fraierii) cu degetul in revista! Anunta-ma cu o saptamana inainte
doctorul
ca sa vin si eu sa vad ca ai curajul sa faci lucrul acesta!
ryderbird
Am zis ca o observație, nu in spirit ironic. :) Și eu le mai comit, pentru că unele erori s-au încetățenit in exprimarea uzuala. :)
azi, 20:12:29
roninul
Si popii cui se închina?
azi, 20:14:26
ivana_
ryder, nu conteaza motivul, mersi ca m-ai atentionat ! si ma stiam tare la gramatica .lol3.
azi, 20:14:44
roninul
clic aici iată ce fac popii in frumte cu Daniel...
azi, 20:15:42

«inapoi |
4742/4742
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie

1. Imbracaminte sport Champion cu reducere de pana la 81%. Preturi de la 59,90 lei. Transport gratuit pentru orice comanda. Vezi aici lista. - vezi detalii pe FashionUP!

2. Lego? Lichidari de stocuri la sute de seturi de constructie Lego! Pana la 50% reducere! - vezi detalii pe eMag

3. Super reduceri la articolele fashion! Transport si retur gratuit! Pana la 70% la reducere. - vezi detalii pe eMag

4. Peste 10.000 de carti pana la 9.99 lei pentru toate varstele si toate buzunarele. Vezi aici cartile. - vezi detalii pe eMag

5. Tot ce-ti doresti in materie de make-up, cu reduceri de toata frumusetea! Pana la 50% reducere la articolele pentru machiaj. - vezi detalii pe eMag