Mesaj public:

avatar fabyan6281: O .caf3.pe.bestwap3.

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 28783 | vizualizari: 26088 | abonati: 50
membri respondenti: 380
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 9 | 7 | 18

roninul
Tot îi trageți cu Maria câ a râmas grea de la duh...dacâ voi ați crezut gogorița asta,rezultâ câ orice copil din flori este un isus,pentru câ a fost conceput de duhul sfânt...iar înainte de nastere,puteți verifica virginitatea mamei,se poate face testul ADN si il aflați pe adevâratul duh...pe vremuri nu se putea verifica...
azi, 04:15:31
roninul
Dacâ voi,âstia fanaticii,doctori docenți indoctrinați mâ acuzați de blasfemie si nu credeți ce spun eu,dați-mi voie sâ vâ acuz si eu pe voi câ îmi împuiați capul cu minciuni,fapte imaginare,consider eu ca sâ râdeți de mine...deci mâ luați de fraier.Un om rațional,educat,cât de cât sânâtos la cap,nu poate sâ asimileze biblia decât exact ca Legendele Olimpului...ceilalți având nevoie de psiholog.
azi, 04:28:09
roninul
Oameni maturi,care se închinâ la personaje imaginare,tablouri,oase de morți si cred mesajele dintr-o carte de povesti consideratâ de ei sfântâ,se considerâ oameni normali...iar dacâ eu m-as închina la un scaun,as fi privit ca nebun...
azi, 04:35:51
roninul
Si dacâ totusi sunteți încâpâțânați sâ credeți mesajele bibliei,țineți pentru voi,nu încercați sâ povestiți si altora,încercând să demonstrați câ e adevârat...pentru câ riscați sâ deveniți ridicoli si marginalizați...
azi, 04:42:04

«inapoi |
2879/2879
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie