Mesaj public:

avatar andrei-0: hai o fata sa vorbim

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 37028 | vizualizari: 29924 | abonati: 55
membri respondenti: 403
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 10 | 7 | 21

melodyana
- Ferice de oricine se teme de Domnul si umbla pe caile Lui! 2. Caci atunci te bucuri de lucrul mainilor tale, esti fericit si-ti merge bine. 3. Nevasta ta este ca o vita roditoare inauntrul casei tale; copiii tai stau ca niste lastari de maslin imprejurul mesei tale. 4. Asa este binecuvantat omul care se teme de Domnul-
imagine
descarca
azi, 11:54:01
melodyana
desi multi rad de familiiile cu multi copii.Ii chiar dispretuiesc.Dar nu stiu ca cei credinciosi sunt binecuvantati de Domnul.Copii frumosi si inteligenti.
azi, 11:58:08
deddy_
Baga si psalmul 14.1-7...he.
azi, 11:58:15
deddy_
.m...m.mi e plina tolba de ei.he.
azi, 11:59:01
melodyana
mie imi plac Psalmii 127-128.Copiii sunt o binecuvantare de la Domnul.
azi, 12:00:40
melodyana
CATE SAGETI AI?.uim3.
azi, 12:01:38
deddy_
Melo,dzeu se ingrijeste intru n fel sau altul..vedem des la tv ca uni care au unul sau doi copii,si care nu sunt instare de ei.ori se omoara ca au datorii si chip nu au ce le da.sau ai abandoneaza..sincer eu ai multumesc lui dzeu..chiar dk rad unii...eu ma mandresc cu ai mei.sunt frumosii pt ca sunt ai mei.si sunt frumosi ai tuturor ca sunt ai lor...datoria noastra este sa le fim parinti si sa i povatuim..chiar dk ei mai trec calul...chiar dk traim in secolul vitezei,noi ca oqmeni trecuti prin v
azi, 12:02:49
deddy_
iata ai indrumam..asta ne este datoria.si nu numai
azi, 12:02:49
deddy_
12.w.
azi, 12:03:13

«inapoi |
3703/3703
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie

1. Imbracaminte sport Champion cu reducere de pana la 81%. Preturi de la 59,90 lei. Transport gratuit pentru orice comanda. Vezi aici lista. - vezi detalii pe FashionUP!

2. Lego? Lichidari de stocuri la sute de seturi de constructie Lego! Pana la 50% reducere! - vezi detalii pe eMag

3. Super reduceri la articolele fashion! Transport si retur gratuit! Pana la 70% la reducere. - vezi detalii pe eMag

4. Peste 10.000 de carti pana la 9.99 lei pentru toate varstele si toate buzunarele. Vezi aici cartile. - vezi detalii pe eMag

5. Tot ce-ti doresti in materie de make-up, cu reduceri de toata frumusetea! Pana la 50% reducere la articolele pentru machiaj. - vezi detalii pe eMag