Mesaj public:

avatar suava: O zi buna tuturor!

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 56666 | vizualizari: 37814 | abonati: 28
membri respondenti: 438
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 11 | 10 | 22

roninul
,bre,d*aia e bine sa expliciteze popii unde este domnul zeu....sa il găsească lumea....sa ii facă o cantare,o jucare....da popii nu vor așa ca cel mai bine e ca fiecare sa își traiasca viață....ca e scurta si una doua ne ciordește moartea zilele.....
19.10.2018, 19:29:35
bylly71
Multumit, bre Bella! Si ca sa fiu si on topic, imi fac si o cruce mare, din aia cu degetele facute puica, adica stranse, de la buric la frunte si dupa aia la umeri! Nu ma intreba la care umar ca mereu le incurc!
ieri, 01:35:55
adi1975
roni daca fica ta ar fi violata ar fi placere sau pacat? Ai bea de fericire cu violatoru?
azi, 01:25:08
roninul
Adi...biblic vorbind,biblia încurajează si susține violul,sclavia....sa îmi arați in biblie contrariul.....si in ziua de astăzi nu se pune problema de viol la cei tineri....știrile dau tot babe violate... .lol. si sa îți mai spun ceva....așa,ca fapt divers.....nici o femeie nu e violata daca nu provoacă,sau nu trăiește intr-un mediu nesănătos....sa fim serioși...dar te-ai întrebat vreodată cate femei sunt abuzate de popi prin șantaj ca se folosește de spovedanie????? Si ca sa
azi, 05:26:40
roninul
îți răspund la întrebare...nu cred ca față mea va fi vreodată violata....in primul rand mediul in care trăiește si in al doilea rand concepția ei despre bărbați....si nu are un anturaj de astfel de gen....si ca sa plusez....eu nu cred sub nici o forma ca o femeie ajunge sa facă trotuarul in Europa chiar așa,din inocenta....stiu toate la ce se duc....diferența este de filiera....plus de asta,in branșă asta e ca in viață,nu toate reușesc...sunt femei care au făcut avere din p
roninul
rostituție,sunt altele care si-au ruinat viata....
amik1
Buna dimineata! .sal3. Cred ca discutia nu prea mai tine de religie.
azi, 08:14:43

«inapoi |
5667/5667
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie