Mesaj public:

avatar ilovestars: Fete sa vb ?? Numa fete restul nu deranjati .e.

Forumul Bestwap
Topicul: Discutii Religie

«prima pagina |

raspunsuri: 56432 | vizualizari: 37774 | abonati: 28
membri respondenti: 438
cod link direct: [topic=40266]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 11 | 10 | 22

roninul
Brad....eu am subliniat faptul că extratereștrii nu neapărat din punct de vedere a apariției religiei doar am subliniat faptul că Există extratereștri care sunt menționați în diferite surse antice și chiar în anumite scrieri a anumitor filozofi ai timpului Deci acesta a fost Scopul meu pentru că religia dacă stai bine și te gândești se naște tot din frica de necunoscut dar iarăși amintesc faptul că Dumnezeu este undeva în cerc se datorează și acestor povești cu extratere
13.09.2018, 22:43:30
roninul
ștri și a navelor lor spațiale dar și faptul că dacă nu existau extratereștrii religie și superstiții au existat există și vor fi în continuare pentru omul care nu își poate explica anumite fenomene
13.09.2018, 22:43:30
roninul
dacă Privim în urmă în mitologia greacă observăm o multitudine de zei Care pur și simplu trăiau în tot felul de medii atât sub pământ cât și pe pământ și nu era vorba neapărat de faptul că acest joc trăiesc undeva încerc a fi în situați de imaginația omului undeva pe vârful unui munte în cazul nostru muntele Olimp îmi schimb în creștinism a fost lansată această idee că Dumnezeu este undeva în cer
13.09.2018, 22:46:49

«inapoi |
5644/5644
Acasa

Forum»Stiinta, scoala, educatie»Religie»Discutii Religie