Mesaj public:

avatar samuiell: Buna dimineata. Inca o viata salvata. Un nou inceput pt un baiat de 24 de ani.IBCVTr Mures

Forumul Bestwap
Topicul: Party Halloween 2018!

ultima pagina»

raspunsuri: 24 | vizualizari: 217 | abonati: 13
membri respondenti: 4
cod link direct: [topic=70373]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 1

amik1
Ca de obicei, la sfarsit de octombrie propunem un concurs. []
Compune o povestire infricosatoare .spe. (desigur, in legatura cu numele topicului), in care unul dintre personaje sa fii chiar tu!
Concursul incepe astazi si se incheie pe 1.11. 2018!
Creatiile in care s-a folosit limbaj de chat vor fi excluse din competitie.
21.10.2018, 09:39:26

amik1
Cele mai frumoase (inspaimantatoare, hazlii si originale) compuneri vor fi premiate astfel:
Locul I - 300.000+
Locul II - 200.000+
Locul III - 100.000+
.

21.10.2018, 09:40:20
amik1
Postarile regulamentare si amuzante vor fi premiate cu 5.000+.
Acestea fiind spuse... sa inceapa distractia! .kru.

21.10.2018, 09:41:00
relis
Ok, hai sa sparg eu gheata, cred ca sunt in tema fiindca era vorba de bostani! Eram mic intram in clasa a doua aveam sapte ani! Era octombrie si o toamna blanda, nu prea stiam noi atunci de halloween cu ce se mananca dar scobeam si noi dovleci le faceam dinti si puneam o lumanare in ei! Stiu ca era duminica, nu aveam scoala si cu prietenul meu Virgil scobeam la bostani! Ma, pe strada noastra era un om care vroia sa ne bage sarma in nas ca la porci! Era cosmarul si frica noastra, daca ne apropiam
23.10.2018, 19:00:14
relis
de casa lui si ne vedea striga, Stefana, adu clestele sa le bag la astia sarma in nas! .lol. Ok si cum eram noi in fata portii mele ii zic lui Virgil, mai Virgile hai sa facem dovlecii astia cat mai urati si la noapte sa.i punem pe gardul lui nea Dumitru, nici n.am apucat sa termin vorba ca.l si vad pe Virgil ca a zbunghit.o, alerga cat putea! M.am intors si la doi pasi de mine nea Dumitru! .lol3. In loc sa fug in curte am luat.o pe strada in sus, am cotit in dreapta pe strada perpendiculara si
relis
mi.a inghetat inima! Trei uriasi urati, imbracati colorat iar altii pe jos tot asa de urati, m.am intors si o secunda m.am gandit ca un belciug in nas era mai bine decat sa ma manance astia! .lol2. Am fugit si tot pe strada aia mai sus, statea o matusa, am intrat in curte si groaza, dau nas in nas cu Haiduc un caine urias si cel mai urat caine pe care l.am vazut eu vreodata .lol. Am scos un ragnet si am cazut in fund, asa m.a gasit matusa mea in fund, plangand si cu Haiduc uitandu.se cu mila l
relis
a mine! A fost cea mai groaznica zi din viata mea! Mai tarziu am aflat ca nea Dumitru vroia sa nu iesim la strada principala pe unde treceau masini multe si parintii nostrii vorbise cu el sa ne sperie, uriasii erau clowni pe picioroange de la circ si isi faceau reclama pe strazi si Haiduc era cel mai bland caine dar orb si latra si el tot de frica! .
moment_trist
Ok , randul meu .iesi. .rad.
27.10.2018, 15:57:28
moment_trist
Deci la mine a fost cea mai groaznica noapte , acum 2 ani nu voi uita niciodata , eu si fratele meu mai mare mami ne lasa la bunica , cei drept era o batrana super ciudata cu tot felul de leacuri si buruiene , iar in ziua de halowen mam nimerit eu cu ea si fratimiu la fel de ciudat ca ea (sau gasit de minune) stiind ca mie super frica de \"moarte\" sau gandit aman2 sa ma sperie , cei drept au reusit pentru ca si acum cand imi aduc aminte ma ia fiori .
27.10.2018, 16:00:38
moment_trist
Si a venit seara de monstrii si toate specimenele pamantului , eram in casa eu si bunica , pe fratimiu nu-l vazusem de vro 2 ceasuri , si o intreb :-mamaie nu e cam liniste ,unde e Andrei , Ea foarte mirata si fara griji : -O fi pe afara , dar simtea ca ceva nu e ok pentru ca el e genu care sta pe capul meu . Incepusem sa.l caut , dar nimic , o iau pe bunica si iesim afara , nu.i . la un moment dat bunica zice sa.l cautam in camara (acolo unde eu nu as fi intrat niciodata ) Imi iau inima in dint
27.10.2018, 16:07:28

inainte»
1/3
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»Party Halloween 2018!