Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Party Halloween 2017!

ultima pagina»

raspunsuri: 32 | vizualizari: 344 | abonati: 11
membri respondenti: 5
cod link direct: [topic=70055]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

amik1
Ca de obicei, la sfarsit de octombrie propunem un concurs. []
Compune o povestire infricosatoare .spe. (desigur, in legatura cu numele topicului), in care unul dintre personaje sa fii chiar tu!
Concursul incepe astazi si se incheie pe 1.11. 2017!
Creatiile in care s-a folosit limbaj de chat vor fi excluse din competitie.
27.10.2017, 00:17:03

amik1
Cele mai frumoase (inspaimantatoare, hazlii si originale) compuneri vor fi premiate astfel:
Locul I - 300.000+
Locul II - 200.000+
Locul III - 100.000+
.

27.10.2017, 00:18:34
amik1
Postarile regulamentare si amuzante vor fi premiate cu 5.000+.
Acestea fiind spuse... sa inceapa distractia! .kru.

27.10.2017, 00:19:12
simply_i
Cea mai scurta poveste horror:Boo!.ghost.
27.10.2017, 12:58:35
florentynaflore
Era o seara friguroasa de toamna ,cu batai puternice de vant ,eram mascata pentru un party haloween mergand pe strada ,dintr-o data simt o prezenta in spatele meu ma intorc putin speriata dar nu vedeam pe nimeni .imi continui drumul inainte , si din nou se intampla de data aceasta simt o atingere pe umar. ma intorc din nou dar nu vad pe nimeni ,incepusam sa ma sperii foarte tare . cand de o data in fata mea apare un Copil din vecini care era mascat in vampir si imi spune:eu sug sangee !
27.10.2017, 19:24:09
andrei_
Era o seară minunată de iarnă. Iubita mă aștepta... Pardon, asta-i povestea de Sfântul Valentin. .rus. Revin, era o seară nasoală de toamnă... Pierzând timpul pe afară, observ un individ ciudat, straniu îmbrăcat. Ok, Halloween, dar ceva nu-mi plăcea la individ. Mă hotărăsc să-i iau urma, tiptil, tiptil. Era o liniște totală, pe o stradă luminată așa, mai mult spre deloc...
28.10.2017, 14:01:08
andrei_
Din senin se aude ceva, ca o bufnitură așa... pardon, eram eu, m-am împiedicat. Dar nu-i nimic, continui urmărirea. Individul alege din priviri o casă, care spre stupoarea mea era plină de locuitori în sărbătoare, femei, bărbați, copii... Hmm, de ce dă târcoale unei asemenea case, să încerce un masacru?! Clar, aveam de a face cu un criminal în serie...
28.10.2017, 14:04:06
andrei_
Nici nu apuc să mai schițez o privire, că individul deschide fereastra și pătrunde în casă. Țipe, urlete, toate alea. Mă hotărăsc să intervin. Pătrund în locuință, îi aplic tipului câteva lovituri de ale mele, K1 și alte lucruri din lumea artelor marțiale. .s.
28.10.2017, 14:06:50
andrei_
Dar nici nu reușesc să arunc câteva lovituri, că mă trezesc cu vreo trei-patru copii peste mine, urlând: Nu-l bate pe tati, nu-l bate pe tati! Clar, o dădusem în bară. Bine, după au fost ``înțelegători`` cu mine. Dintr-o seară de ``ne dați ori nu ne dați``, m-am ales cu ``nu mai dați, nu mai dați``. .bla1. .s.
28.10.2017, 14:11:40
crisa
Si acum mai tin minte acea intamplare! An, de an, de an! E ca un film intr-un DVD stricat pentru tot restul anului exceptand doar Halloweenul, se deruleaza in fata ochilor. Era data de 28 octombrie 2015. Tin minte si acum, de parca ar fi fost ieri. Tocmai se apropia ora deschiderii terasei la care lucram. Reusisem cu greu sa terminam decoratiile de Halloween. Ne priveam mandre opera, eu si colegele mele. Panze rupte si vechi de paianjeni, de jur-imprejurul baricadelor care protejau scarile, fior
28.10.2017, 23:01:49

inainte»
1/4
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»Party Halloween 2017!