Mesaj public:

avatar alex_pysyc: Buna dimineata. Ce fac fetele cele fara somn sa apeleze le mine. 👄👄👄

Forumul Bestwap
Topicul: La multi ani,bestwap - 11 ani!

«prima pagina |

raspunsuri: 28 | vizualizari: 512 | abonati: 17
membri respondenti: 18
cod link direct: [topic=70233]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 2 | 0 | 6

charming
Mai erau si uscaturi, porcarii, injuraturi / Echipa era pe faza, fara dubii sa ti-o furi / Unii mai plecau, alti noi veneau / Erau useri mii si mii si nu se mai plictiseau/Fetele gandeau altfel,fara ruj, fara rimel/Erau mult mai multe, nu priveau in portofel/Baietii voiosi de fel, se provocau la duel/ Licitau mesaje, scriau poezii, care hotel?/Astea au fost atunci,acum e greu/Se retrag toti, isi fac propriul traseu/Daca dupa ploaie e-ntodeauna curcubeu / Oare va mai inflori bestwap-ul meu?
16.04.2018, 15:02:01
charming
.cli4.
16.04.2018, 15:02:01
sandy2
.11ani..toast.11 ani la tine 8 ani de când sunt cu tine,cu ai noștri.pri.ai tai,ai mei.Am împărțit bune și rele,am împărțit nopți și zile,am scris topicuri,am enervat echipa cu prea multe topicuri,am enervat .pri.cu prea multe poze.Cate nu am făcut în 8 ani.Mi-am făcut .pri.pe uni ii am de 8ani,alti au plecat alti s-au supărat.Tu ai rămas același .bestwap.pentru noi toți.Uni intra mai des,alti mai rar...noi suntem aceiași poate nu am rămas până la sfârșit cei mai buni uni
16.04.2018, 15:49:21
sandy2
cu alți dar tu ai rămas același pentru toți....bestwap11.ai mai crescut cu un an și azi cu toți inchinam un.toast.in cinstea ta urandu-ti un La multi ani!fericiți.Pentru cei ce au grija ta,pentru echipa sa ne ierte daca mai gresim și Dumnezeu să le dea sănătate și putere să ne înțeleagă atunci când ne cu noi nu ne mai înțelegem..artif3.si sus.toast.
16.04.2018, 15:49:21
bossu34
Pe acestt site Bestwap, In 2011 am intrat, prieteni, nu prea mi-am facut, poate ca nici nu am vrut. Dar mie aicia imi place, e frumos, si ai ce face, mai discuti, sau mai postezi, Sau topicuri noi mai creezi. Bestwap are 11 ani, La anul si la multi ani. Tine-o tot asa mereu, la anul voi posta doar eu, pentru ca aici imi e pe plac, la multi ani, draga Bestwap.
16.04.2018, 18:47:41
severin26
.mi place foarte mult bestwap .ro da pacat ca nu lasati sa fie mai Liber. Chatul da bine si aja mult succes pe mai de parte .w..he..vis.
18.04.2018, 10:05:56
adeell
Bestwap un site minunat/ aici eu adesi m am adunat/ mi.esti un prieten de nadejde/aici am comunicat/ singuratatea mi.ai alungat... .zz. !!!
imagine
descarca
18.04.2018, 10:54:58
yonutz_alexx
La Multi Ani ...bestwap.
18.04.2018, 11:30:12
dj-luceafar
De acest loc minunat ma leagă multe amintiri plăcute, pe care niciodata nu le voi uita, datorita tie .bestwap. am intalnit persoane din lista de amici real. Nu imi gasesc cuvintele de mulțumire.Iti doresc ani multi si peste ani sa ne citim tot aici.Eram un nebunatic cand m-am logat pt prima data..timpul a trecut am devenit bunic si inca nu imi vine sa cred cum au zburat anii. .sal10. Respect maxim pt toti membri si in primul rand echipei. .bestwap3. .love3.
18.04.2018, 16:08:32

«inapoi |
3/3
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»La multi ani,bestwap - 11 ani!