Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: La colindat pe Bestwap 2018!

ultima pagina»

raspunsuri: 13 | vizualizari: 233 | abonati: 11
membri respondenti: 8
cod link direct: [topic=70426]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

amik1
A inceput vremea colindelor... .colind. Colindati-i pe cei dragi, fiti creativi si originali, iar Bestwap va va premia!
Impartiti urarile de bine apropiatilor si imaginatia va va fi rasplatita!
Nu uitati sa cititi mai intai regulamentul! Va dorim Sarbatori Fericite si inspiratie la colindat!

22.12.2018, 10:35:00

amik1
Locul I - 100.000+ / Locul II - 75.000+ / Locul III - 50.000+!
Juriul este format din toti membrii Echipei Bestwap. .colind. Mult succes! Surprize vor fi pentru toti participantii. .bafta.

22.12.2018, 10:38:14
ellia
si o piftie, așa cum îmi place mie! Crăciun cat mai luminos, vis de iarna călduros, veste buna de la magi, fericire cu cei dragi!
22.12.2018, 18:41:53
ellia
Nu stiu cum s-a intamplat, eu si ieri am colindat.colind.dar nimic nu s-ar postat.doh. Trece anul ca nebunul si din nou vine craciunul, e zapada pe stradute si miros de sarmalute. Tot vorbind noi de craciun, mie-mi place drept va spun, muschiuletul la gratar , cu un vin de Murfatlar si sunca usturoiata ,numai puțin afumata, pe soseaua gatului lunecă cum altă nu-i. Acuma in incheiere , va sfătuiesc cu plăcere din a porcului barbie,sa faceti si o piftie
23.12.2018, 10:22:49
ellia
Crăciun cat mai luminos, vis de iarna călduros, veste buna de la magi,fericire cu cei dragi.colind.
23.12.2018, 10:32:24
jandarm-
Buna dimineata la mos ajun am venit si noi odata la un an cu sanatate domnul sfant sa ne ajute la covrigi si la nuci multe si la anu cand venim sanatosi sa va gasin la anu si la multi ani !!!!!!!!!!!!!!
24.12.2018, 11:17:52
n1ckless
Moş Crăciun cu suflet bun, să v-aducă în Ajun, carduri VISA Diamant, carnavaluri pe la Rio, brazilience-n custodie. Haide, gata cu visatul, că s-a ars şi cozonacul! Moş Crăciun e supărat/ Că-i de criză afectat!/ Sania-i la-nregistrat,/ Taxa auto s-a triplat!/ Renii banca i i-a luat,/ C-are rate mari de dat!/ Dar tot s-a dus la magazin Să ne ia cadouri, plin! L-am văzut urcând pe coş, cu tupeul lui de Moş. Şi în sac avea de toate: bani, noroc şi sănătate. Sigur vine şi la v
24.12.2018, 11:59:41
n1ckless
oi, fiindcă e trimis de noi. Crăciun Fericit şi La Mulţi Ani!
24.12.2018, 11:59:41
nela
Iată c-a trecut ajunul și astăzi este Crăciunul! La multi ani cu sănătate, Domnul sa vă de-a de toate. Poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc! .colind. Sănătate și mulți bani, să trăiți cat mai multi ani! .toast.
imagine
descarca
25.12.2018, 07:33:13
ionel_ionutz
In seara lui Sf.Vasile- Va aduc urari de bine!!! Va doresc un an bogat, S-aveti pace si noroc, S-aveti mere, s-aveti pere, S-aveti de toate in frigidere. Sanatate si virtute, Sa traiti cat bradu-n munte. Hai cu totii sa ciocnim, Tinerei mereu sa fim... Si cu dragoste crestina, Sa primiti in dar lumina! Zuralai cu flori de gheata, Sa va bucure de viată. Multe binecuvantari in toate, La Multi Ani cu sanatate!!!
30.12.2018, 11:46:40

inainte»
1/2
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»La colindat pe Bestwap 2018!