Mesaj public:

avatar motanelul-thu: Neata.caf3.Cineva care lucrează la faureciea??.hh.

Forumul Bestwap
Topicul: La colindat pe bestwap 2017!

ultima pagina»

raspunsuri: 16 | vizualizari: 208 | abonati: 13
membri respondenti: 8
cod link direct: [topic=70123]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

amik1
A inceput vremea colindelor... .colind. Colindati-i pe cei dragi, fiti creativi si originali, iar Bestwap va va premia!
Impartiti urarile de bine apropiatilor si imaginatia va va fi rasplatita!
Nu uitati sa cititi mai intai regulamentul! Va dorim Sarbatori Fericite si inspiratie la colindat!
24.12.2017, 22:10:33

s0rianna
In ajun de sarbatoare...iata vin cu o urare....sa aveti useri mereu..si la bine si la greu..site-ul mereu sa sporeasca..lumea sa se veseleasca..ca aici pe acest chat de nickuri mereu bogat..am cunoscut veselia..veselia armonia chiar si prietenia..lasati usa descuiata ..isus sa bata la poarta..sa va aduca sanatate ..fericire si iubire..iar voi cei ce administrati..de iubire fiti bogati..infloriti si impodobiti..bestwap.-ul sa ridicati..sus mereu si tot mai sus..cu ajutorul lui isus..si acum pe l
24.12.2017, 23:26:17
s0rianna
a sfarsit .sa aveti Craciun fericit
24.12.2017, 23:26:17
arobete
meseria e de doua feluri .steag. Meseria de Sarbatori si meseria de alte zile. Bun Craciun in prag de Anul nou la toti.
25.12.2017, 02:04:09
rushlan
Buna dimineata la Mos Ajun! \"Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu ne dati? Ne dati ori nu ne dati? Ne dati, ne dati? Am venit si noi odata La un an cu sanatate, Domnul Sfant sa ne ajute La covrigi si la nuci multe. Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu ne dati? Ne dati ori nu ne dati? Ne dati, ne dati? Aceasta seara este pentru noi Cea mai frumoasa dintre sarbatori Si noi cu totii venim acum Sa va uram de Mos Ajun! Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu ne dati? Ne dati
25.12.2017, 04:58:18
rushlan
Buna dimineata la Mos Ajun! \"Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu ne dati? Ne dati ori nu ne dati? Ne dati, ne dati? Am venit si noi odata La un an cu sanatate, Domnul Sfant sa ne ajute La covrigi si la nuci multe. Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu ne dati? Ne dati ori nu ne dati? Ne dati, ne dati? Aceasta seara este pentru noi Cea mai frumoasa dintre sarbatori Si noi cu totii venim acum Sa va uram de Mos Ajun! Buna dimineata la Mos Ajun! Ne dati ori nu
rushlan
Chiar dacă afară nu-i zapadă,să ningă în sufletele noastre cu bunatate,spor și împliniri în ziua de Ajun! Cu drag,Eu!
arobete
esty in dulke sa stergi all that disgrace dupe mine, Colindatoru ,,,, fara o ce veste minunata :)
25.12.2017, 05:04:13
arobete
La Londra-i ceata permanent La Paris sunt preturi mari Poate la Madrid e bine Dar toate cheile-s la tine. Ne dati x nu ne dati
25.12.2017, 05:08:30
arobete
La Tokyo e inghesuiala La Venetia e carnaval La Roma nu ajunge oricine Iar toate cheile-s la tine.Ne dati tot ce luati ,ne dati?
25.12.2017, 05:09:22

inainte»
1/2
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»La colindat pe bestwap 2017!