Mesaj public:

avatar daniel: Bună dimineața .caf2.

Forumul Bestwap
Topicul: Declaratii - august 2019.

raspunsuri: 5 | vizualizari: 72 | abonati: 16
membri respondenti: 5
cod link direct: [topic=70578]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 1

amik1
Esti romantic? Stiu ca esti! .lov. Dar vreau sa demonstrezi tuturor asta! .poet. Citeste cu atentie regulamentul, posteaza o declaratie de dragoste pentru persoana iubita. .love12.
Se va bucura si noi te vom premia. Premiile te asteapta! Succes!
04.08.2019, 08:39:29

freddy-krueger
Iubesc clar fiinta ta Ochii si gurita ta Zambetul si glasul tau Te iubesc si-atunci cand dorm Nu m-as mai trezi din somn Cand apari in visul meu Te iubesc as vrea sa-ti spun As da tot sa vii acum Sa ne daruim iubire Doar clipe de fericire Nimic sa nu ne deaparta Chear si pe lumea cealalta Da...esti viata mea...
04.08.2019, 09:15:06
razvan888
Da... Te iubesc acolo unde esti, te iubesc, as vrea sa iti spun iar, din adancul inimii, caci doar tu m.ai putea schimba in ceea ce eram odata, un indragostit nebun, dupa tine. Eu, care nu vedeam nimic in fata mea, decat privirea ta cea blanda, cea care imi alina singuratatea si imi alunga dorul dragostei....Te iubesc oriunde ai fi...si stiu caci Dumnezeu te va intoarce iar in viata mea...
04.08.2019, 20:33:32
dave_stancy
as vrea sa ajung la soare, sa scriu te iubesc pe-o raza...sa stiu ca in orice zi spre tine lumineaza...As vrea sa ajung la luna si sa scriu numele tau... sa îl vezi pe cer, in noapte, stralucind mereu.... as vrea sa iti aduc lumea si pamantul la picioare; tot ce simt eu pentru tine sa-ti spuna fiecare. poate ai sa intelegi iubirea ce-o port in sufletul meu; sa-ntelegi ca doar pe tine te voi iubi mereu!!!!
13.08.2019, 01:43:55
inactiv_
Sentimele mele pentru tine sunt mai adanci decat orice mare si ocean. As vrea sa stii cat de mult insemni pentru mine. Daca ai putea sa ma tii in brate, probabil ca ti-ai da seama. Daca mi-ai putea auzi inima cum bate, probabil ca ai intelege limba pe care o vorbesc. Daca m-ai saruta, probabil ca ai stii ce gust are iubirea mea. Daca te-ai putea uita in ochii mei, mi-ai vedea sufletul si ai stii cat de adevarate sunt aceste cuvinte. .love. .vis.
21.08.2019, 13:28:57
m_o_
Daca cineva iti spune Te iubesc!, tu să-i spui că minte căci iubirea nu se spune ci se simte. .love.
29.08.2019, 19:17:37

1/1
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursul lunii»Declaratii - august 2019.