Fie ca in casa ta sa se mute norocul, dragostea sa fie cu tine mereu iar zambetul sa nu-ti dispara de pe buze!
La Multi Ani, g3org3! .toast.
depune mesaj

Mesaj public:

avatar eu_sunt_femeie: Daca femeia nu cheltuieste, barbatul nu progreseaza! :)

Forumul Bestwap
Topicul: Concurs versuri - feb 2017.

raspunsuri: 7 | vizualizari: 113 | abonati: 23
membri respondenti: 6
cod link direct: [topic=69769]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

amik1
In aceasta editie, rimele obligatorii sunt: sentiment - medicament si indragostit - fericit.
Nu uitati sa delimitati versurile cu semne distinctive!

Premiile va asteapta! Succes si, inainte de a posta, cititi regulamentul! .bafta.
03.02.2017, 19:31:51

lucyan
Dragostea e un pacat frumos //Dar in acelasi timp dureros, //Si cand simti ca te-ai indragostit //Pari ca ai fi cel mai fericit.// Dar cand ramai fara un sentiment //Lacrima devine ultimul medicament, //Medicament ce nu-l poti schimba //Sau sa-l poti uita
06.02.2017, 19:33:56
mcstafofficial
TU esti al inimii mele medicament/ca dragostea e cel mai pur sentiment/si stii ca doar tu ma faci cel mai fericit/o spun fara dubii scumpo, de tine sunt indragostit :)
07.02.2017, 13:37:23
dannyella
Am avut un sentiment // Ca dragostea-i medicament.// Asa ca m-am indragostit // Sperand sa fiu fericit...// Dar ea nu iubea deloc // Mi-a pus la inima foc.// Asa ca de azi,as vrea // Sa imi vad de viata mea.
07.02.2017, 15:02:49
nela67
Mereu, tu sa fii fericit/ esti vesnic, un indragostit/ iubirea e un sentiment/si cel mai bun medicament/ daca iubesti si esti iubit, ai totul, sa fii implinit!.ini2.
08.02.2017, 23:39:46
taco1
Femeia-i MEDICAMENT cind esti INDRAGOSTIT/ Daca nu e SENTIMENT nu vei fi un FERICIT.
14.02.2017, 17:43:18
nela67
Poate ai fi fost mai fericit/ de ramaneai indragostit/iubirea noastra s-a sfarsit sau poate nici nu ne-am iubit.nus.ne-am cautat.cauta.nu ne-am gasit! E doar un vis, visam mereu, ca vom fi noi, nu tu si eu! Sa infloreasca un sentiment/sa fiu al tau, medicament/ .vis.
imagine
descarca
17.02.2017, 20:24:58
amik1
Toti participantii s-au straduit sa scrie cateva versuri si sa respecte rimele; drept urmare, toti sunt castigatori!
Au fost acordate cinci premii de cate 5.000+ fiecare! Felicitari! .apl.

20.04.2017, 00:18:58

1/1
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Jocuri incheiate»Concurs versuri - feb 2017.

1. Imbracaminte sport Champion cu reducere de pana la 81%. Preturi de la 59,90 lei. Transport gratuit pentru orice comanda. Vezi aici lista. - vezi detalii pe FashionUP!

2. Lego? Lichidari de stocuri la sute de seturi de constructie Lego! Pana la 50% reducere! - vezi detalii pe eMag

3. Super reduceri la articolele fashion! Transport si retur gratuit! Pana la 70% la reducere. - vezi detalii pe eMag

4. Peste 10.000 de carti pana la 9.99 lei pentru toate varstele si toate buzunarele. Vezi aici cartile. - vezi detalii pe eMag

5. Tot ce-ti doresti in materie de make-up, cu reduceri de toata frumusetea! Pana la 50% reducere la articolele pentru machiaj. - vezi detalii pe eMag