Mesaj public:

avatar ankaa_: O zi minumata sa aveti.cli2.

Forumul Bestwap
Topicul: Iohannis, Ponta si noi

«prima pagina |

raspunsuri: 58 | vizualizari: 122 | abonati: 13
membri respondenti: 8
cod link direct: [topic=68931]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

tboss
si tot pentru cultura ta generala vraciule psd-ul a scos romania de sub comunism omorandu-l pe ceausescu, asa ca degeaba acuzi tu psd-ul ca e partid comunism ca nu e repet nu le tin apararea dar asta e adevarul
15.10.2019, 10:44:15
pointless
Tot noi câștigăm , mai săracilor ! Gura mica , daaa !?
17.10.2019, 00:27:18
doctorul
Ai glume în program thomas? PSD lupta să împlinească programul PCR din \'70 çand au aflat că vor cădea! Noi am construit, noi distrugem ! A încercat și încearcă încă să sature lumea de această democrație originală a lui Iliescu ca să iasă prostimea în stradă să ceară revenirea la partidul unic! Stii vorba aia ca \"înainte era mai bine ?\" Asta se încearcă acum și pe facebook! Exista și acolo persoane care doresc prostimea mulțimii și înlăturarea
17.10.2019, 21:38:43
doctorul
celor care se împotrivesc și arată adevarul! Eu am fost blocat într-un grup care se proclamă monarhist dar îl tine în brațe pe securistul din Casa Regală Radu Duda ! Recent am fost blocat pentru o săptămână în alt grup unde arat adevarul despre PSD și fac legătura cu programul PCR din 1970 ! Deci lasă vrăjmaș cu PSD a scos ... PSD a încercat să blocheze intrarea României în UE și NATO și să ne introducă în Uniunea Rusia Belarus!
17.10.2019, 21:38:43
tboss
vraciule tie iti pare ca eu glumesc aicea nu suntem pe facebook pe care eu nu dau doi bani si nici nu mi-am facut cont, crezi ca pnl-istii tai sunt mai brezi ca penalii de psd-isti , nu sunt iti spun eu, sunt exact aceeasi marie cu alta palarie, tie ti se pare ca o ducem bine daca am intrat in u.e. ca sunt pline supermarketurile si toate buticurile de alimente cu e-uri si chimicale cancerigene, si suntem la mana portocaliului de trump si a americanilor, ce era rau daca ne aliniam cu rusii ti se
ieri, 09:38:12
tboss
ti se pare ca rusii o duc rau daca nu sunt in ue ei bine afla ca nu o duc rau, ci ba dimpotriva o duc foarte bine si plus ca la ei nu vezi e-uri si chimicale in alimente ca la noi, si plus ca sunt o tara independenta care nu sta la mila nimanui la fel e si cu china
ieri, 09:42:40
tboss
pointless gura mica sa le zici la alor tai, si ce castigati voi ce iti da tie personal pnl si mie nu sau poate iti doneaza metisul sas vreo casa ori te angajeaza in spp
ieri, 09:45:46
melodyana
Io pâ Paleologu .l votez!😉 Om capabil,tanar si cu scoala.
ieri, 11:56:59
pointless
Tot Viorica e mai bună că toți .m.
azi, 11:10:23

«inapoi |
6/6
Acasa

Forum»Diverse»Politica»Iohannis, Ponta si noi