Mesaj public:

avatar gabitzu: Buna dimineata! .zz.

Forumul Bestwap
Topicul: Iohannis, Ponta si noi

«prima pagina | ultima pagina»

raspunsuri: 73 | vizualizari: 163 | abonati: 10
membri respondenti: 8
cod link direct: [topic=68931]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

doctorul
Pe mine nu ma intereseaza pnl-ul thomas, ti-am spus că eu sunt monarhist, cât despre rușii tai, află că nu o duc bine de loc, au un nivel de trai mai mic decât al nostru! Ei investesc puternic în armament ai poporul mare de foame, exact cum eram noi pe vremea lui nea Nicu !
20.10.2019, 19:53:29
tboss
e fix parerea ta ca rusii o duc, si nu sunt ai mei ca nu i-am facut eu, insa ti-o spun ca am prieteni rusi care o duc foarte bine cine te-a mintit pe tine ca rusii o duc rau te-a pacalit prost, de asta vor sa ii atace americanii si portocaliul de trump sa le ia gazele cu japca, americanii se cred un fel de dumnezeu ei cred ca le merge cu putin si cu rusii cum le-au mers cu ucraina si cu irak, pai ii mananca rusnacii pe americani la orice ora ca rusii produc armament si vand, nu ca americanii ca
21.10.2019, 19:31:11
tboss
ca americanii care cumpara armament de la chinezi, si vor aliante cu korea ca le tremura chilotii pe ei sa nu ii atace rusnacii, asa ca nu confunda rusii cu ucrainenii, ca intr-adevar ucrainenii o duc rau, si daca nu esti pnl-ist cum se face ca esti trup si suflet pentru metisul sas
21.10.2019, 19:36:03
doctorul
Ai prieteni care o duc foarte bine in Rusia, da te cred, dar sunt câțiva, în timp ce poporul moare de foame! Si în România există persoane care au duc foarte bine, Adrian Năstase, Ion Iliescu, Petre Roman, Liviu Dragnea Traian Băsescu si exemplele pot continua, dar toți aceștia sunt hoți, toți au furat de la poporul român, au distrus economia țării ca să execute programul PCR fin anii \'70 în speranța revenirii la partidul unic, pentru ca apoi să urmeze o nouă na
24.10.2019, 22:58:39
doctorul
ționalizare si ei să rămână pe viată la conducerea țării! Sunt pro Iohannis pentru că timp de tri anii a luptat singur cu ciuma roșie și a câștigat ! Acum trebuie un guvern al României care să nu fure si sa confiște toate averile celor care au jegmanit țara pentru a recupera prejudiciul produs !
24.10.2019, 22:58:39
tboss
acei prieteni rusi ce ii am eu nu sunt bogati ca hotii si penalii nostri din romania prin care se numara si metisul sas, ci sunt oameni de rand care muncesc si sunt foarte multumiti de putin ca presedinte, de salariile ce le au de traiul de zi cu zi si la ei nu gasesti alimente cu e-uri si chimicale ca la noi, cat despre metisul sas ce a facut el ca presedinte pentru tara pentru poporul roman, nu ma intereseaza pe mine ca sa razboit el politic cu psd-ul ca oricum de altceva nu e in stare
25.10.2019, 11:56:06
tboss
cat despre guvern care sa nu fure, vise taica vise vom avea in guvernul lui orban bubosu fosti ministri ce au fost in guvernul ciolos, si sa confiste averile obtinute ilegal da sunt de acord da sa nu si le insuseasca lor desi ma indoiesc, si-a mai pus-o si pe tampita de turcanu cica vicepremier de care rad si curcile de aia ca e un fel de dancila 2
25.10.2019, 12:01:37
tboss
si te pomenesti ca hotul ala de regele mihai nu a furat, ci a plecat din romania cu 6 garnituri de tren din averea tarii si ala
25.10.2019, 12:04:48
tboss
metisul sas si mutu naibii na fost in stare sa dea un comunicat de presa in 5 ani, si vineri seara pe 1 noiembrie isi facea campanie electorala la pitesti si ranjea sarcastic si flegmatic folosindu-se de slabiciunea psd-ului, pai pe bune tu care esti primul om in stat te folosesti de cei mai slabi ca sa iti faci reclama electorala fimi-ar scarba de tine metisule sas si ai avea soarta lui ceausescu cu tot cu duduia ta carmen
03.11.2019, 17:38:08
doctorul
Guvernul Orban este un guvern de tranziție, are un an la dispozitie să dovedească că wste un guvern al României!
08.11.2019, 18:55:42

«inapoi | inainte»
7/8
Acasa

Forum»Diverse»Politica»Iohannis, Ponta si noi