Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Respecta-ti aproapele!...

«prima pagina |

raspunsuri: 13 | vizualizari: 78 | abonati: 10
membri respondenti: 13
cod link direct: [topic=35188]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

addela
Bun topik respectu vine de la intelegeresi de la tineretea sufleteas nu conteaza cati ani ai daka esti tanar sufleteste at intelegi si mentalitatea celor tineri si at primesti respectu lor si tw ii acepti mai usor eu asa fak si ma simt bine si printre ei si printre cei d seama mea numai printre cei k mentalitate veche sau irecuperabili nu ma pot descurca
12.06.2009, 13:41:34
edelweiss
Indiferent de varsta,indiferent de generatie respepktul ar trebui sa fie reciprok
12.06.2009, 20:02:18
astral
Da respectul aproapelui este important ! Foarte util şi pentru cel ce respectă ! Eu respect si pe ţiganul care mătura la colţ de stradă şi pe beţivul care este căzut în şanţ !!! În măsura în care respecţi pe alţii vei fi respectat la rândul tău...
14.06.2009, 20:18:11
adi1975
cineva intreba ce avem cu cei emo? Acei tineri nu au respect nici pentru ei, cand un batran nu te intelege sau nu e deacord cu ce crezi sau faci asculta-l caci e o forma de respect si nu uita sa ii explici frumos parerea ta astfel dai dovada de respect, respect au doar cei bine crescuti dar astfel de persoane vezi tot mai rar.
12.05.2022, 23:16:45

«inapoi |
2/2
Acasa

Forum»Diverse»Altele»Respecta-ti aproapele!...