Mesaj public:

avatar ang3l_ice: Iti apar riduri MAI MULTE, daca te mai agiti asa, ma.s.

Forumul Bestwap
Topicul: Copiii din viata noastra.joc3.

ultima pagina»

raspunsuri: 13 | vizualizari: 68 | abonati: 9
membri respondenti: 12
cod link direct: [topic=35473]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 0

v14d
.joc.Micile minuni ale lumii in care traim.Unii avem proprii nostri copii,alti ii dorim,altii ii refuza.Ei,micuti si nevinovati,cu ochisorii lor inocenti si sclipind de sperante unde cosmarurile noastre nu au loc.Un copil nou nascut cand iti strange pentru prima oara degetul cu manuta lui pufoasa si fragila nu il mai uiti toata viata.In viata fiecaruia dintre voi cred,exista cel putin un copil,ori nepotel,ori fratior sau surioara.caf.Iubiti copiii?Ce semnifica ptr voi?In ce lume vor trai?.mesaj.
14.06.2009, 20:14:35

viatsa
un copil e o minune.....ji trebuie sa aiba tot.....
14.06.2009, 20:15:17
aliina
Ii iubesc.lov.i-as manca de vii cand bocesc.lol10.
14.06.2009, 20:16:54
mascherano
.love3. eu am o fetita .baby. e cel mai minunat lucru pentru un om sa aiba propriul copil .love.eu tocmai ma chinui s.o adorm.in fine iubiti.va si faceti cati mai multi .baby.
14.06.2009, 20:20:45
ionut1975
.bravo.ptr.topic.pana la urma toti suntem niste oameni maturi cu suflete de copil uneori....sau mereu.Nu am copii.Desi imi plac foarte mult.ei semnifica puritatea(si asta spune totul fara sa mai folosesc alte cuvinte),reprezinta o urma lasata de noi in acesta lume nebuna in care vor trai,fie ca vor fie ca nu.Sa speram ca pana la urma vor intelege toti adevaratele valori ale vietii...
14.06.2009, 20:30:25
addela
Nu am copii dar mi.am dorit si doresc mult sa am o fetita sa vad cum creste fetita mea . dar lumea e tot mai rea individualista si haina in goana dupa material dupa valori copii nostri va trebui mult sa avem grija de ei
14.06.2009, 20:45:52
addela
Bravo mascherano pt fetita ta .kis. .joc2. sa traiti forever
14.06.2009, 20:49:05
v_0_x
Iubesc foarte mult copiii.e mare pacat de cei care nu au parinti,sunt abuzati sau abandonati si ajung in centre de plasament.in aceasta lume cruda vor trai si copiii nostri.incerc sa ajut cel putin o farama de om,pe care parintii nu l-au ocrotit.dar e prea putin.priviti ochii copiilor abandonati si va veti speria cata tristete au adunat in ei.si daca i puteti ajuta,nu ezitati!bravo,zen!buna ideea topicului!.apl.
14.06.2009, 23:12:50
astral
Copiii sunt una din puţinele fericiri ale acestei lumi ! .fam. Aceste mici binecuvântări care n-i le dă Dumnezeu ! Care cresc mari ! Şi pleacă ! Şi uită de părinţi ! Uneori ! Alteori îi ajută până la sacrificiu de sine !
14.06.2009, 23:57:48
moon_light
Am doi baieti minunati,dar imi doresc foarte mult si o fetita,e visul meu de cand ma stiu,si sper sa mi-l implinesc odata.vis.
15.06.2009, 00:39:09

inainte»
1/2
Acasa

Forum»Diverse»Altele»Copiii din viata noastra.joc3.

sus
facebook youtube
bestwap
Viata e frumoasa, intr-adevar, cand nadajduiesti si n-o petreci zadarnic si o infrumusetezi cu ceva; lasa la o parte rautatile, ticalosiile si meschinariile, treci peste dusmaniile prietenilor si prieteniile dusmanilor. (Mihail Sadoveanu)