Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Dragobete - concurs 2017!

ultima pagina»

raspunsuri: 24 | vizualizari: 725 | abonati: 13
membri respondenti: 13
cod link direct: [topic=69789]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 0 | 0 | 1

amik1
E o zi speciala, oricine iubeste e un castigator! .love34.
Participati la concursul celor care se iubesc! Aratati-le tuturor ca stiti sa faceti o declaratie de dragoste sau ca puteti fi romantici... nu uitati insa de regulament!
16.02.2017, 20:44:22

quenn
Nu pot exprima in cuvinte cat poți însemna tu pentru mine...Întregul univers este prea mic...inima mea iti aparține doar tie..si atâta timp cat voi trai vei rămâne mereu iubirea mea cea mai mare..sufletul meu cel mai bun.. Dragostea adevarata am întâlnit-o odată cu venirea ta in viata mea ... Esti cel mai bun barbat si iti mulțumesc ca esti mereu langa mine si ma ajuți sa trec peste orice obstacol din viata mea ...Te iubesc...mult
17.02.2017, 11:12:52
maayaa-
M-ai învăţat să trăiesc, să zâmbesc, să iubesc. Eşti tot ce am mai de preţ pe acest pământ, tot ce am visat, tot ce mi-am dorit. Vreau să fim împreună nu numai pentru o clipă ci pentru toată viaţa, să gustăm din dulceaţă fericirii. Te iubesc enorm şi te voi iubi mereu cu tot sufletul meu. Te iubesc! ♥♥♥
17.02.2017, 16:36:58
allexander
Nu am cui..
17.02.2017, 18:16:13
mynny
Simplu si la obiect Te iubesc!
imagine
descarca
17.02.2017, 18:37:39
spider-man
Ziua de 24 februarie inseamna inceputul primaverii, ziua cand natura se trezeste la viata, pasarile isi cauta cuiburi, iar omul trebuie sa participe si el la bucuria naturii. Asa noi, trebuie sa ne iubim in continuare la fel de mult.Eu te iubesc cu rasuflarea, cu zambetele, cu lacrimile intregii mele vieţi! Te port in minte si in suflet. Te simt in aerul pe care il respir. Faci parte din mine, pentru totdeauna.Azi, de Dragobete, iti spun ca te iubesc, iti multumesc ca existi, si ca esti pe plac
18.02.2017, 22:16:24
spider-man
tău. pup.
18.02.2017, 22:16:24
djsava
Dacă aș fi de gheața ai vedea cu ochii tăi cum ma topesc când îmi zâmbești, dar bine că nu sunt pentru că altfel m-aș fi topit deja.Te iubesc, te iubesc, te iubesc, te iubesc, te iubesc, te iubesc. Pur si simplu. Cu dragoste, de Sf Valentin!Într-o zi mă vei întreba ce e mai important pentru mine:tu sau viata? Eu voi spune că viața, iar tu te vei supăra, dar fără să-ți dai seama ca pentru mine tu ești viațaNu știu ce s-ar întâmpla cu mine dacă tu nu ai exista întotdeau
18.02.2017, 22:34:01
djsava
na îmi înveselești ziua și m
18.02.2017, 22:34:01
djsava
Dacă nu mă gândesc decât la tine înseamnă că te iubesc? Dacă te visez în fiecare noapte înseamană că te iubesc? Dacă vreau sa fiu numai cu tine singuri într-o pădure înseamnă că te iubesc? Eu cred ca te iubesc, tu ce crezi?Tot ce-i frumos se iubește, tot ce se iubește e frumos. Ești atât de frumoasă pentru ca ești atât de iubită și îti promit că așa vei fi mereu.Ochii tăi sunt făcuți să cucerească, trupul tău e făcut să trezească dorințele. Toată ființa
18.02.2017, 22:34:22

inainte»
1/3
Acasa

Forum»Jocuri si concursuri»Concursuri speciale»Dragobete - concurs 2017!