Mesaj public:

avatar antonio80: neatza! care femeie vrea sa vb?

Forumul Bestwap
Topicul: Comenteaza citatul zilei

ultima pagina»

raspunsuri: 365 | vizualizari: 2190 | abonati: 29
membri respondenti: 80
cod link direct: [topic=41933]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 1 | 1 | 6

licitat29664
.bestwap.In fiecare zi pe pagina principala jos gasiti afisat CITATUL ZILEI.cit7.Scris de oameni mari ai timpurilor ori de vreun anonim pierdut de-a lungul vremurilor CITATUL ZILEI cuprinde ganduri,filozofii in care descoperim de multe ori adevaruri incontestabile ale vietii.Ca o tema a zilei puteti comenta si posta ganduri,impresii legate de citatul zilei in curs.pri1.Bestwap ...o mare familie.da1.
27.09.2009, 16:20:31

russian_boy
Da!Un citat interesant!Atunci cand mintea noastra oboseste,o concluzie de final trebuie luata!Si nu orice concluzie de final pripita,o concluzie care sa marcheze suficient de bine momentul!.z.O concluzie poate fi de natura a linisti spiritele...ea poate fi contestata mai tarziu,este normal sa fie asa!Insa trebuie analizata in profunzime!.z..da.Ea marcheaza momentul insa este necesara si insuficienta.z.pana la urma!.z....
27.09.2009, 16:47:46
licitat29664
Toate evolueaza in timp.Concluzia certa de azi,maine poate deveni o concluzie pripita datorita aparitiei altor factori in fondul problemei.Intotdeauna trebuie sa lasam o portita deschisa analizei.Niciodata sa nu tragem linie si sa spunem: `gata,asta e concluzia mea finala!`;)
27.09.2009, 17:00:39
chucky
In general toate citatele au o logica... Mie imi plac, n.am gasit unul asa mai deosebit de comentat...
27.09.2009, 17:43:01
dj-luceafar
sunt foarte bune,avem multe de invatat.bafta.
27.09.2009, 19:58:05
carrolina
Numai ca,uneori, in urma unei astfel de concluzii trebuie luata o decizie si facut un pas. Maine poate fi prea tarziu ca sa mai analizezi daca ai facut bine sau nu. Si totusi, de multe ori, impulsul de moment e cel potrivit. In concluzie...ar fi multe de spus.w.
27.09.2009, 22:51:17
licitat29664
Misterul ne face intotdeauna viata incitanta si mai colorata.Misterul ei,misterul tau,misterul meu.vis.Nu imi dezvalui totul despre tine.Lasa-ma sa te descopar eu cate putin in fiecare zi.Pastreaza-mi mereu o farama magica din taina ta ca sa ma cheme si maine.Pe mine nu ma vei cunoaste niciodata pe de-a intregul,nici eu nu ma cunosc suficient,in fiece dimineata ma uluieste cate ceva nou la mine,o noua emotie ascunsa,o camaruta diafana iese la lumina din labirintul sufletului meu pentru tine.fl.
30.09.2009, 08:39:59
x_girl
Citatele sunt scrise de oameni de valoare ,eu sunt prea mica sa le comentez dar imi place misterul.he.!
30.09.2009, 08:50:15
licitat29664
Am atatea cuvinte nerostite in suflet,atatea taceri inabusite in glasul inimii.Poate...undeva...candva....le vom rosti zâmbind amandoi departe de umbrele tacerilor din noi pe un taram insorit al viitorului.Ascultati CELELALTE CUVINTE-Râul Vietii.
02.10.2009, 17:14:23
aburica
citatul d azi are asa mare dreptate .vis.
03.10.2009, 11:36:08

inainte»
1/37
Acasa

Forum»Despre bestwap.ro»Recomandarile zilei»Comenteaza citatul zilei