Mesaj public:

Forumul Bestwap
Topicul: Petronela si Sofia

ultima pagina»

raspunsuri: 92 | vizualizari: 1721 | abonati: 15
membri respondenti: 39
cod link direct: [topic=65250]clic aici[/topic]
aprecieri topic: 1 | 4 | 16

petronela
M-am hotarat sa scriu si eu aici, insa nu despre o relatie de dragoste inceputa aici, ci despre una de prietenie. Prietenie adevarata.
27.05.2013, 19:56:49

petronela
In toti anii astia de cand intru pe aici, am conversat si am intalnit multi utilizatori, insa nimeni nu mi-a trezit atata interes asa cum a facut-o ea...am vazut-o acum 4 ani pe camera general si m-a cucerit felul ei de a fi. Am inceput sa discutam, sa ne amuzam pe nimicuri, iar dupa un timp, am inceput sa vorbim si la telefon. Si de aici a inceput totul. La inceput, vorbeam rar, cel mult o data pe saptamana, insa de fiecare data reusea sa ma surprinda in mod placut.
27.05.2013, 20:05:09
petronela
Avea un fel aparte de a privi viata, de a discuta incat m-a facut sa am incredere in ea asa cum nu au reusit alte persoane de pe aici pe care le-am intalnit real si de care m-am apropiat. Am invatat multe de la ea si, desi la inceput ma supara oarecum sinceritatea si directitudinea cu care ma trata, acum ii multumesc.
27.05.2013, 20:14:15
petronela
Timpul ne-a apropiat si ne-am dat seama ca avem multe in comun, ca avem o conexiune aparte. Ascultam aceeasi muzica, ne plac aceleasi carti, punem pret pe lucrurile simple, etc. Am fost si suntem alaturi una de cealalta, atat la bine cat si la rau.
27.05.2013, 20:19:07
petronela
Ceea ce imi place cel mai mult la ea este faptul ca este o mama perfecta, o mama asa cum ar trebui sa fim toate atunci cand viata decide sa avem parte de minunea asta.
27.05.2013, 20:24:26
silviu_83
FOARTE FRUMOS,NU TOTI AVEM PARTE DE ASA CEVA. BRAVO
27.05.2013, 20:27:41
petronela
In prezent, suntem atat de apropiate incat tot ce mai lipseste e sa ne intalnim fata in fata. Si stiu ca se va intampla cat de curand. Iar atunci va incepe adevarata poveste...
27.05.2013, 20:29:24
petronela
Pana atunci ne traim povestea de prietenie la distanta, departe de rautatile utilizatorilor, a comentariilor absurde si a invidiei. Ea e singura mea realizare virtuala. O asemenea prietena imi doream de la viata si o am. .lov.
27.05.2013, 20:35:31
petronela
Pentru cine nu stie cine este Sofia, specific ca este vorba despre sotia mea virtuala, cherrylady, iar daca nu am dat mai multe detalii este din cauza ca nu ne place sa ne afisam vietile ca pe niste carti deschise.
27.05.2013, 20:40:55
petronela
Astazi, minunea asta de femeie, implineste 26 de ani. Ii fac cadou acest topic si-i doresc viata lunga, frumoasa si plina de bucurii. Le merita din plin! .lov. La multi ani, mujer! .toast.
27.05.2013, 20:42:56

inainte»
1/10
Acasa

Forum»Despre bestwap.ro»Ne-am cunoscut aici!»Petronela si Sofia